Dzisiaj jest:

Statystyka odwiedzin

WSPIERAMY

Ranking Stron Pożarniczych - oddaj swój głos!
ZOSTAŃ SPONSOREM

Ochotnicza Straż Pożarna jest jedną z nielicznych organizacji pozarządowych, która bez względu na sytuację gospodarczą czy polityczną, w dzień i w noc ratuje ludzkie życie, co wiąże się z ciągłym narażaniem swojego zdrowia, a także życia. By spełniać swoje powołanie, ciągle musimy udoskonalać nasze umiejętność oraz dokonywać zakupów nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu oraz umundurowania, by jeszcze szybciej i skuteczniej nieść pomoc. Zatem zwracamy sie do Państwa o wsparcie naszej jednostki.

Firmy oraz osoby zainteresowane wsparciem finansowym naszej jednostki mogą wpłacać dowolne kwoty na nasze konto. Przekazane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu oraz umundurowania potrzebnego podczas akcji. Gwarantujemy, że wszystkie otrzymane od Państwa środki zostaną rozsądnie rozdysponowane.

Bank Spółdzielczy Siewierz
74 8441 0001 0000 0000 2639 0001

Jeśli nie możecie Państwo wesprzeć naszej jednostki finansowo, zasponsorujcie nas jednorazowym zakupem lub przekazeniem sprzętu strażackiego, sportowego, komputerowego, AGD oraz innych rzeczy potrzebnych w naszej remizie.

W sprawie sponsoringu Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołuchowicach prosimy o kontakt z dh Piotrem Drukała pod nr telefonu 504-541-616 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: goluchowice@osp.siewierz.pl

"Pomagając strażakom ochotnikom-pomagasz sobie!"

WSPARLI NASZĄ JEDNOSTKĘ

Klikając na opis pod logo firmy zostaniecie państwo przeniesieni na strone internetową firmy

Tu jest miejsce na logo twojej firmy!