Menu główne

Dzisiaj jest:

Statystyka odwiedzin


WSPIERAMY


Ranking Stron Pożarniczych - oddaj swój głos!
PRZEKAŻ 1% PODATKU
OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W GOŁUCHOWICACH

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołuchowicach zwraca się z uprzejmą prośbą do sympatyków naszej jednostki, druhów strażaków, członków ich rodzin i znajomych, do kierownictw firm, zakładów i instytucji o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej jednostki.

Środki powyższe trafią na konto Biura Terenowego Związku OSP RP w Katowicach i na wartość otrzymanej kwoty OSP Gołuchowice dokona odbioru sprzętu pożarniczego, wyposażenia strażackiego,umundurowania wg potrzeb jednostki niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania.

Strażacy ochotnicy od pokoleń pełnią bezinteresowną służbę w ochronie życia, zdrowia, mienia, środowiska, tradycji i kultury narodowej. Kierują się szczytnymi ideałami służenia ludziom i niesienia pomocy poszkodowanym. Cywilizacja niesie coraz więcej zagrożeń, pokonanie ich wymaga coraz wyższych umiejętności i wyposażenia w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt ratowniczy.


Dlatego nasz apel:

Pomagając strażakom ochotnikom-pomagasz sobie!

Pobierz program i zainstaluj na własnym komputerze


lub wypełnij onlinePamiętaj aby wypełnić rubrykę "INFORMACJE UZUPEŁNIAJACE": "Cel szczegółowy 1%" i wpisać dane jednostki jak w załączonym poniżej wzorze.


PRZYKŁADOWY WZÓR WYPEŁNIENIA PIT-ówCopyright ©2009 OSP Gołuchowice szablony